Bezpieczna lokalizacja
    Nasze przedszkole usytuowane jest w bezpiecznym zakątku Radwanic
    Bogata oferta zajęć
    Wśród 15 rozwijających zajęć każde Dziecko znajdzie coś dla siebie.
    Atrakcyjny plac zabaw
    Certyfikowany i bezpieczny plac zabaw na ogrodzonym terenie.
    Profesjonalna kadra
    Kadra systematycznie podnosząca swoje kwalifikacje

Dlaczego Tuptusie?

W Tuptusiach dbamy o komfort psychiczny Dziecka. Staramy się aby nowe, przedszkolne środowisko stało się dla Niego miejscem, które zawsze chętnie odwiedzi. Każde Dziecko traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego potrzeby, preferencje i tempo rozwoju, tak by pobyt w naszej placówce był czasem spędzonym zarówno przyjemnie jak i efektywnie.

Zajęcia organizowane przez nas uczą dziecko myślenia, rozwijają wyobraźnię, pogłębiają wrażliwość, pomagają odkryć swoje zainteresowania i zdolności. Maluch ćwiczy na nich swoją sprawność manualną i może dać upust swojej energii. Proponujemy naszym Najmłodszym wiele form aktywności - od zabaw muzycznych, plastycznych, teatralnych po zajęcia gimnastyczne i sportowe. Każde dziecko ma możliwość wyboru aktywności która najbardziej Mu odpowiada. Grono specjalistów dba również o prawidłowy rozwój naszych Podopiecznych - współpracujemy z logopedą, rehabilitantką, psychologiem oraz dogoterapeutką.

Zakres słownictwa i piosenki z j. angielskiego - do pobrania styczeń.

Rozwój przedszkolny Dziecka

DSC 6980W przedszkolu dziecko poznaje zasady życia społecznego. Nie tylko zdobywa przyjaciół, ale i uczy się rozwiązywać powstałe konflikty.

Kształtuje to u dziecka samodzielność, która okaże się niezbędna w dalszej drodze edukacyjnej. Przedszkolak uczy się także wielu rzeczy, nie zdając sobie z tego sprawy - zajęcia w formie zabawy nie są wyłącznie odpoczynkiem.

Zabawa odgrywa olbrzymią rolę na trzech płaszczyznach rozwoju:

DSC7640-001
  • - fizycznej, ponieważ ćwiczy mięśnie, rozwija sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo-ruchową;
  • - poznawczej, umożliwiając Dziecku poznawanie kształtów, faktury przedmiotów, rozmiarów i kolorów;
  • - społecznej ucząc określonych norm zachowania, współpracy w grupie, zawierania kompromisów i poszanowania zdania i odmienności innych osób.

W okresie rozwoju przedszkolnego dziecko poznaje też świat innych dorosłych. Dowiaduje się, że poza rodzicami, babcią i dziadkiem, ukochaną nianią są inni, godni zaufania dorośli.

Nasze wsparcie

Rekiny Sukcesu - strony internetowe, marketing