Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole?

Tuptusie to miejsce, gdzie dzieci mogą radośnie spędzać czas bawiąc się, ucząc oraz rozwijając swoje zainteresowania i uzdolnienia.  Dbamy o harmonijny rozwój każdego dziecka, wspieramy dzieci w trudnościach współpracując z psychologiem, logopedą, rehabilitantką oraz szkoląc się na licznych kursach i warsztatach pedagogicznych.
Bierzemy udział w programach:
  • Edukacji Językowej (codzienne zajęcia z j. angielskiego w tym 2 razy w tygodniu zajęcia z lektorem, zajęcia z języka francuskiego 2 razy w tygodniu),
  • Tuptuś Małym Podróżnikiem - całoroczny program, dzięki któremu dzieci będą mogły poznać kulturę innych krajów oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek z życia dzieci w innych krajach,
  • Zdrowy Przedszkolak - program mający na celu propagowanie zdrowego trybu życia poprzez dbanie o dietę oraz aktywność fizyczną,
  • Kubusiowi Przyjaciele Natury - program edukacji ekologicznej,
  • Program Edukacji Międzykulturowej,
  • Bezpieczny Przedszkolak.

W naszej bogatej ofercie zajęć każde Dziecko znajdzie coś dla siebie: basen, szachy, balet, karate, piłkę nożną, ceramikę, taniec, lekcje gry na pianinie lub zajęcia z robotyki.

Do grup przedszkolnych zapraszamy Dzieci w wieku od 2,5 lat.
Młodsze Dzieci zapraszamy do grupy żłobkowej.

Rezerwacja miejsc, dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 608 516 758 oraz mailowo:
kontakt@przedszkole-tuptusie.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Statut Przedszkola w formie elektronicznej.

DSC 8709DSC 9533

Nasze wsparcie