Misja przedszkola

DSC 6288Najważniejszym celem naszego przedszkola jest wspieranie rozwoju naszych Małych Podopiecznych w radosnej i pozytywnej atmosferze. Zwracamy więc, taką samą uwagę na kształtowanie nawyków, systemu wartości i postaw, jak i na osiąganie wyników dydaktycznych. Wierzymy, że osiągnięcia dydaktyczne są konsekwencją dobrze realizowanego programu wychowawczego.

Program nauczania przedszkolnego polega na efektywnej stymulacji Dziecka. Wykorzystuje on najnowsze osiągnięcia neuropsychologii, łączy w sobie elementy wielu metod edukacyjnych. Treści programowe przekazywane są Dzieciom w formie zabawy, która wzbudza w nich pozytywne emocje i radosne przeżycia. Wszystkie programy są zgodnie z wymogami Kuratorium Oświaty.

DSC 8051Wspomagamy rozwój Dziecka poprzez:

• zajęcia wspomagające rozwój psychomotoryczny;
  • wczesną naukę logicznego myślenia;
  • zabawy muzyczne rozwijające pamięć, koncentrację;
  • wiersze, bajki, piosenki zwiększające zasób słownictwa;
  • naukę języków obcych;
  • zajęcia edukacyjne z dogoterapeutką i dwoma pieskami rasy Golden Retriever;
  • zajęcia rytmiczne uczące koordynacji, harmonii ruchów;
  • różnorodne zajęcia plastyczne (zabawy masą solną, gliną, wyklejanie z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, wycinanie oraz wykorzystywanie wielu innych technik plastycznych).

Nasze wsparcie

Rekiny Sukcesu - strony internetowe, marketing