Nasze osiągnięcia

DSC1284Przedszkole Tuptusie bierze udział w programach edukacyjnych o zasięgu ogólnopolskim. W tym roku szkolnym wybraliśmy się w podróż z Misiem Haribo ("Poznaję świat z Misiem Haribo"), poznawaliśmy przyrodę z Kubusiem ("Kubusiowi Przyjaciele Natury") a przede wszystkim przez wiele miesięcy uczyliśmy się jak dbać o własne zdrowie ("Zdrowy Przedszkolak").
Przed nami wakacyjny program "Bezpieczny Przedszkolak" w trakcie którego Dzieci dowiedzą się, jak bezpiecznie spędzić wakacje w mieście, górach lub nad wodą.

DSC1288W tym roku wzięliśmy również udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym pt. "Drugie życie śmieci" wystawiając do niego naszego EkoRobota - Olę. Wielkim wydarzeniem był również nasz wyjazd na V Przegląd Zespołów Muzycznych "Ekologiczna Nutka".

Poza programami edukacyjnymi i konkursami angażujemy się również w akcje społeczne. Co roku organizujemy zbiórkę i tworzymy "Szlachetną Paczkę", zbieramy nakrętki plastikowe dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci, zorganizowaliśmy charytatywny kiermasz na którym zbieraliśmy środki na rehabilitację Marysi.

Nasze wsparcie

Rekiny Sukcesu - strony internetowe, marketing